Takeit – giełda transportowa, ładunki, pojazdy
about_us_header" alt="Background Image"/>

Prowadzony przez nas projekt opieramy na jakości

która jest fundamentem naszej firmy

Trigger

W poszukiwaniu inspiracji…

Otwierając własną firmę żaden poważny przedsiębiorca nie zakłada, że będzie łatwo. Wielu z nich już na starcie staje przed olbrzymim wyzwaniem, jakim jest wywiązywanie się z wielu obowiązków z tym związanych i jednocześnie z koniecznością sprostania wymogom dynamicznie rozwijającej się branży, a także konkurencji każdego dnia depczącej im po piętach…

Obserwując rynek przez wiele lat udało nam się dojść do kilku refleksji, które dojrzały w nas, by ostatecznie zamienić plany i przemyślenia w rzeczywistość.

Czy było łatwo?

Nie. Praca nad projektem pochłonęła wiele godzin ciężkiej, wymagającej i momentami żmudnej pracy. Po drodze były sukcesy, ale i porażki, śmiech oraz łzy, satysfakcja i frustracja…A do tego wszystkiego:

take it

kubków mocnej
jak pięść boksera kawy

take it

godzin spotkań
projektowych

take it

godzin prototypowania
i testów z użytkownikami

take it

godzin pracy
programistów

… by ostatecznie zrealizować nasz wspólny cel!

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, wdrażania oraz utrzymywania portali, wiedza i dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, zdolność zaglądania w umysł przedsiębiorcy, a przede wszystkim ogromna pasja do tworzenia rzeczy wielkich, fundamentalnych i użytecznych – to wybuchowa mieszanka, z której stworzyliśmy Takeit.

Nasze podstawowe wartości

JAKOŚĆ

Tworzymy innowacyjne i niezawodne rozwiązania, które nie tylko odpowiadają najwyższym standardom jakościowym, ale również wychodzą naprzeciw aktualnym trendom w projektowaniu. Dzięki temu nasza platforma to narzędzie niezawodne w każdym calu, dostępne na wszystkich urządzeniach o różnych parametrach

Amerykański potencjał na polskim rynku

Pomysł na stworzenie profesjonalnej platformy dedykowanej branży transportowej zrodził się w 2015 roku. Oficjalnie powstaliśmy 17 maja 2016 w USA – kolebce rozwoju i innowacyjności. To właśnie tam każdego dnia pojawiają się nowatorskie koncepcje, rewolucyjne przedsięwzięcia podbijające rynki na całym świecie.

Ideą powstania naszej firmy było przeniesienie na polski grunt najlepszych rozwiązań oraz dostosowanie ich obecnych do realiów rynkowych.

Platforma Takeit to przede wszystkim idealne miejsce do budowania trwałych relacji biznesowych. Tworzymy kompleksowe narzędzia wspierające branżę transportową oparte na nowoczesnej, niezawodnej technologii z przyjaznym użytkownikowi interfejsem.

Kto za tym wszystkim stoi?

Oto mózg przedsięwzięcia Takeit. Poznaj nasz zespół:

Mateusz Baczewski

Research
and Development

Jakub
Jankowski

Key Account
Manager

Konrad Sajkowski

Strategy Manager

Paweł
Oskory

Development
Team Manager

Wyobraź sobie, że…

… Twoja firma zaczyna przynosić zyski, o których nie śniłeś, współpracownicy są zadowoleni i spokojni o swoją pracę, rodzina i przyjaciele widzą uśmiech na Twojej twarzy, nawet pies częściej merda ogonem na Twój widok, a Ty czujesz, że w końcu żyjesz!

Nerwowe szukanie zleceń, wieczne przypominanie kontrahentom o niezapłaconych fakturach, stres, nieprzespane noce, dolegliwości żołądkowe od hektolitrów wypitej kawy – to już tylko przeszłość!

Odkąd dołączyłeś do Takeit, Twoje życie nabrało sensu, bo nie musisz już poświęcać każdej wolnej minuty na sprawy związane z funkcjonowaniem Twojej firmy.

Teraz my to robimy za Ciebie!

Tak właśnie może wyglądać Twoja rzeczywistość dzięki Takeit!